https://i0.wp.com/jetsaamgym.com/wp-content/uploads/2020/04/mma.jpg?fit=640%2C480&ssl=1

Bring to the table win-win survival strategies to ensure proactive domination. At the end of the day, going forward, a new normal that has evolved from generation X is on the runway heading towards a streamlined cloud solution. User generated content in real-time will have multiple touchpoints for offshoring.

Capitalize on low hanging fruit to identify a ballpark value added activity to beta test. Override the digital divide with additional clickthroughs from DevOps. Nanotechnology immersion along the information highway will close the loop on focusing solely on the bottom line.

  • Tréninkové skupiny
  • Časy tréninků
  • Často kladené otázky (FAQ)
Skupina C-začátečníci

Skupina určená pro úplné začátečníky, bez zkušeností s bojovými sporty. Důraz je kladen na základní techniky a zlepšení kondice.
Slouží jako náborová tréninková skupina.

Skupina B-pokročilí

Skupina vyžaduje už znalost základních technik, intenzita tréninku a složitost technik je vyšší, než u skupiny C.

Skupina A-zápasníci

Skupina určená už velmi pokročilým.

Tréninky probíhají od pondělí do pátku, v časech podle aktuálního rozpisu.
Časy se mohou lišit podle období v sezóně (slabé/silné měsíce), kdy může na určitý čas dojít ke spojení tréninkových skupin.

Nejsem na bojové sporty moc starý, nebo tlustý?

Nehledíme na věk, výšku nebo váhu. Bojové sporty u nás může dělat každý. Daleko důležitější je chuť a vůle trénovat a něco se naučit.

Nikdy jsem bojové sporty nedělal, nemám zkušenosti a kondici. Mohu i tak dojít?

Nezkušenost vůbec nevadí. Pro úplné začátečníky je určena speciální skupina C, kde se učí vše od začátku, postupně. Někdy je tahle nezkušenost i výhodou.

Kdy můžu přijít na první trénink?

Na tréninky bojových sportů není třeba se registrovat a lze dojít kdykoliv, podle rozpisu jednotlivých tréninkových skupin. Doporučujeme ale chytnout vlnu náborových tréninků, které bývají v září a lednu/únoru.

Co si mám na první trénink vzít s sebou?

Na první trénink postačí trenky, triko, ručník a pití. Další vybavení, jako boxerky a ostatní chrániče lze zakoupit časem, např. u nás na recepci. Pokud máte svoje vybavení už koupené, na první trénink si jej vezměte.

MMA

Sestřih těch nejlepších momentů a technik v MMA. Sestřih UFC 2019.

To nejlepší z UFC za rok 2019. Při hledání zápasů doporučujeme organizace UFC, Bellator, RIZIN, z českých pak Oktagon MMA nebo FUSION-FN.

SLEDUJTE JETSAAM

Sledujte naše sociální sítě a neutečou vám žádné informace či aktuality.

NAŠE ADRESA

JETSAAM GYM
Pálavské nám. 4246/5
1. patro
628 00 Brno - Vinohrady
Czech rep.

Copyright 2006-2023 JETSAAM GYM