AktualityTréninkInformace k tréninkům v době nuceného uzavření gymu

11. října 2020
info-logo-jetsaam
INFORMACE K TRÉNINKŮM V TÝDNU 12.10.-23.10.2020
Od pátku jsme byli nuceni zavřít tělocvičnu a zrušit veškeré tréninky. Tuhle situaci jsme si nevymysleli a ač s tímto postupem nesouhlasíme, musíme ho respektovat. Páky na nás má stát dostatečné a případné pokuty by pro nás byly likvidační. Jelikož máme svůj „fanklub“ a zkušenosti s bonzováním z jara, nic jiného nám nezbývá.
Ve spolupráci s našimi trenéry jsme připravili venkovní tréninky. Plán je takovej, že se všichni sejdeme na hřišti (MMA, thajci, boxeři, fitnessáci) a v jednotlivých skupinkách potrénujeme. Cílem je udržet JETSAAM kolektiv pohromadě, vzájemně si v těchto dnes vypomoct a zároveň dodržet nesmyslná vládní nařízení. Časově by to bylo 17:00-18:15, kdy bývá venku ještě světlo. Místo pro trénink by bylo Workoutové hřiště na ulici Líšeňská/Viniční, kde je dostatek místa.
Problém bude nejspíš s počasím, které je nevyzpytatelné. Proto bychom odpolední tréninky potvrdili vždy do 13hod téhož dne na sociálních sítích (Facebook, Instagram/stories).
V případě dotazů se nebojte ptát, at už v komentářích, nebo přes zprávy. Věříme, že tuhle druhou vlnu přečkáme líp než první a jak jinak si udržovat duševní a fyzické zdraví než tréninkem a pohybem, s bonusem ve známém kolektivu.
Zítra první info o tréninku. Hezký zbytek neděle všem.

SLEDUJTE JETSAAM

Sledujte naše sociální sítě a neutečou vám žádné informace či aktuality.

NAŠE ADRESA

JETSAAM GYM
Pálavské nám. 4246/5
1. patro
628 00 Brno - Vinohrady
Czech rep.

Copyright 2006-2023 JETSAAM GYM